Wygraj azjatyckie kosmetyki-rozdanie

0
533
Rate this post

Być może nie wszyscy z was wiedzą co oznacza „rozdanie” dlatego chcielibyśmy bliżej wam to wyjaśnić.

Dlaczego powstało rozdanie i czym ono jest?

CudKawai posiada kilka kanałów komunikacji m.in.

Kanał YouTube-gdzie znajdują się nasze filmy

FaceBook-gdzie komunikujemy się z wami na bieżąco,

Instagram– tam dokładamy wciąż nowych informacji w formie zdjęć i krótkiego tekstu,

Twetter– gdzie w paru zdaniach informujemy co u nas się nowego dzieje,

Tubmblr blog-który jest obecnie w rozwoju i na którym będzie można zobaczyć i poczytać wszystkie nowinki ze świata azjatyckiej kosmetyki.

Oprócz tego posiadamy jeszcze inne konta do których można wejść za pomocą strony www.CudKawai.pl (małe ikonki po prawej stronie).

Wszystkie produkty, które używamy do testowania są kupowane przez nas za własne pieniądze. Żadna firma nie dostarcza nam kosmetyków, dlatego wszystkie testy kosmetyczne robione przez nas wyrażają jedynie naszą  szczerą opinię.

Przez ponad 20 lat poznawałyśmy sekrety azjatyckich kobiet i ich receptę na piękną i zawsze młodo wyglądającą skórę. Dzięki tym właśnie kanałom możemy przekazać wam naszą zdobytą wiedzę oraz dzielić się naszą wielką pasją jaką jest świat kosmetyki azjatyckiej.

Te kanały powstały dla was czyli dla osób, które pragną dowiedzieć się czym są azjatyckie kosmetyki, jak się je używa, po co się je używa i jak powinna wyglądać właściwa pielęgnacja skóry. Jak zapobiec wczesnemu powstawaniu zmarszczek, suchości skóry, wypryskom, krostom, zaczerwienieniu na skórze i wielu innym problemom, które powstają na wskutek m.in. stosowania nieodpowiednich kosmetyków oraz nieodpowiedniej pielęgnacji skóry.

Bardzo pragniemy, aby wasz sukces był także naszym sukcesem i aby nasza wiedza i doświadczenia docierały do jak największego grona kobiet, aby każda kobieta mogła z tego skorzystać i pomoc sobie sama. Pragniemy waszego sukcesu, aby wasza skóra z dnia na dzień stawała się coraz piękniejsza.

Dla wszystkich tych którzy nas wspierają, naszych subskrybentów, którzy są z nami i dzięki temu pomagają nam, aby nasze kanały komunikacji się rozwijały i docierały do większej grupy kobiet, pragniemy podziękować i wynagrodzić za wasze wsparcie i za to, że z nami jesteście.

W ramach naszego podziękowania będziemy regularnie (w miarę naszych możliwości finansowych) organizować konkursy, gdzie będzie można wygrać azjatyckie kosmetyki. Nie mamy sponsorów i wszystko kupujemy za własne pieniądze, ale bardzo się postaramy wynagradzać was najlepiej jak tylko będzie to dla nas możliwe.

Bardzo pragniemy abyście byli zadowoleni.
Mamy nadzieje, że takie właśnie konkursy będą dla was szansą spróbowania azjatyckich kosmetyków.

Terminy rozdania i warunki konkursu będziemy ogłaszać na bieżąco, tak więc śledźcie nasze kanały i subskrypcje, aby nie stracić szansy.

Bardzo dziękujemy wam za wsparcie i to, że z nami jesteście.