Oczyszczanie z toksyn – detoks, detox z natką pietruszki Dieta Cud Okinawa.

0
596
Rate this post

Natka pietruszki na wiele zastosowań kulinarnych i nie tylko. Jest to przyprawa, warzywo o niesłychanie korzystnym wpływie na nasze zdrowie. Bardzo dobrze wpływa na trawienie, przemianę materii, ma silne działanie antyoksydacyjne, wzmacnia i oczyszcza organizm, detoksykuje nerki, wątrobę, jelita i inne organy ciała.

Żeby wzmocnić efekt działania natki pietruszki należy ją spożywać często, najlepiej w formie mocno rozdrobnionej ponieważ w takiej formie ma ona najsilniejsze działanie na nasz organizm.

Dieta Cud Okinawa proponuje bardzo łatwy do wykonania koktajl o działaniu alkalizująco – oczyszczającym z udziałem świeżej, pysznej natki pietruszki. Koktajl także ma pozytywny wpływ na wszystkie funkcje naszego organizmu. Jest on bogaty w aktywne enzymy, minerały, witaminy i cenne bioflawonoidy.

Więcej o dobroczynnym działaniu tego koktajlu i jak pić koktajle, zobacz książkę Diety Cud Okinawa.
Jak schudnąć z Dietą Cud Okinawa zobacz nasz program.

Autorski przepis Diety Cud Okinawa

Przepis na 3 osoby
składniki:
3 niepełne szklanki wody
1 szklanka lodu – opcjonalnie
1 mała cytryna
duży pęczek pietruszki
3 duże łyżki miodu
Cytrynę obieramy bardzo cieniutko zostawiając na niej jak najwięcej białych części. Usuwamy pestki i cytrynę kroimy na małe kawałeczki.
Opcjonalnie – rozdrabniamy lód w mikserze. Do miksera wkładamy: pietruszkę, cytrynę, miód i wlewamy wodę. Wszystko dobrze razem miksujemy.
Koktajl jest pyszny, odświeżający o delikatnym smaku i aromacie.