Kody młodości, długowieczności i zdrowia Dieta Okinawska, Dieta Długowieczności.

0
504
Rate this post

„Jeśli myślisz, że wiesz coś na temat Diety Okinawskiej, Diety Długowieczności, to możesz się zdziwić jak bardzo się mylisz”.

Tajemniczy sekret

Jak dotąd nikt na świecie nie ujawnił utajonych sekretów najszczuplejszych, najzdrowszych i najdłużej żyjących ludzi na tej planecie. Twórcy diety Cudu Okinawa, Diety Okinawskiej, Diety długowieczności po wielu długich latach badań, polegających na wnikliwych obserwacjach, wywiadach i poszukiwaniach, jako pierwsze na świecie odkryły tajemnicze, dotąd nieujawnione sekrety tej diety.

Wiedza ta pomaga ludziom Zachodu w zrozumieniu, dlaczego właśnie ta dieta, a nie inna przynosi tak rewelacyjne i długotrwałe rezultaty.

Fenomen wszechczasów. 

Fenomenem jest to, że ludzie z wysp długowieczności dożywają długich lat jednocześnie zachowując pełne zdrowie i duży potencjał energetyczny, podczas kiedy reszta ludzi na świecie zapada na ciężkie choroby, cierpi na dolegliwości i przedwcześnie umiera. Uzasadnienia tego fenomenu nie są łatwe do rozszyfrowania. Jak dotąd wszyscy opierają się na tym, co da się zauważyć gołym okiem, czyli produkty żywnościowe i na tej podstawie tworzą zakazy i nakazy, co wolno jeść, a czego nie. Wiedza na temat żywienia i stylu życia tych ludzi to tylko pewna część prawdy. Jednak takie powierzchowne podejście prowadzi do kolejnych błędów, które raz po raz są powtarzane przy stosowaniu każdej kolejnej diety.

Kod młodości, długowieczności i zdrowia

Ludzie z wysp długowieczności to nie tylko fenomen długiego życia, lecz również źródło niesamowitej mądrości, w której zawiera się tajemniczy kod zupełnie niezrozumiały dla ludzi Zachodu. Jest on przekazywany w bardzo subtelny sposób, poprzez drogę nieświadomego działania. Rozszyfrowanie tego tajemnego kodu jest wręcz niemożliwym zadaniem dla obcokrajowców o innych nawykach kulturowych, żywieniowych oraz zupełnie odmiennym sposobie myślenia.

Cud Okinawa wraz z Instytutem Wabi Sabi po wielu latach intensywnej pracy nad tym tematem, stworzył możliwości poznania tego wyjątkowego, jedynego na świecie kodu zdrowia i długowieczności, dzięki któremu, każdy może w łatwy sposób zaprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu i osiągnąć wymarzone rezultaty.