Błędne rozumienie Diety Cudu Okinawa – Dieta Okinawska.

0
514
Rate this post

„Poznając prawdziwy sekret wiecznej młodości, zdrowia i długowieczności otworzą się przed tobą drzwi, których dotąd nikt na świecie nie umiał otworzyć”.

Jednak zanim się to stanie trzeba sobie uświadomić, że aby zrozumieć dietę Cudu Okinawa należy najpierw zrozumieć tajemny kod najdłużej żyjących ludzi świata.

Zawiera on dotąd nieujawnione sekrety na temat dobrego zdrowia, długiego życia, jak utrzymać szczupłą sylwetkę, spowolnić starzenie i utrzymać młody wygląd.

Sekret zdrowego żywienia diety Cudu Okinawa – Dieta Okinawska, nie polega jedynie na wyliczaniu kalorii i wymienianiu produktów, które się wrzuca do garnka, wymienianiu tego, co się je, a czego się nie je.

To nie moda na kolejną dietę

Dieta Cudu Okinawa czyli Dieta Okinawska to nie nowy trend, moda na super odchudzanie i dietetyczne programy gwiazd filmowych. To nie kolejna dieta, która dzisiaj jest na modzie, a jutro z tej mody wyjdzie.To nie dieta, w którą najpierw musisz wejść, żeby później z niej wyjść tak jak do wanny z gorącą wodą.

Pojęcie odchudzania to wymysł krajów Zachodnich, których sposób żywienia i podejścia do niego jest niewłaściwy już u samych jego podstaw. To właśnie jest powodem, że ludzie tyją, a później mają problem z odchudzaniem. W związku z tym powstaje moda na daną dietę obiecującą niewiarygodne rezultaty, a żadna z nich nie proponuje naturalnego żywienia, które tak naprawdę jest jedynym sposobem idącym w zgodzie z fizjologią człowieka.

W sposób naturalny żyją najzdrowsi, najszczuplejsi i najdłużej żyjący ludzie na tej planecie.  Ich życie nie opiera się na super dietach, wiecznej pogoni za nowoczesną dietą, ciągłej walce z samym sobą, tyciem i odchudzaniem, lecz na zbalansowanym sposobie żywienia wynikającym z harmonijnego podejścia do wszystkich dziedzin życia.