Odżywka do rzęs

0
572
5/5 - (1 vote)

Większości kobiet zależy na tym, by ich spojrzenie czarowało i przyciągało. Na pewno może w tym pomóc odpowiednio wykonany makijaż oka oraz zadbane brwi i rzęsy. W tym celu będziemy potrzebowały wielu kosmetyków – będzie to między innymi odżywka do rzęs, cienie do powiek czy mascara. Od czego zacząć kompletowanie kosmetyczki?

Na początek pomyśl o kolorze Twoich oczu i odpowiednio dobierz do niego odcienie cieni do powiek – niech podkreślają i powiększą Twoje oczy. Przyczyni się do tego również kreska na powiece, dzięki której Twoje spojrzenie nabierze głębi i wyrazu. Do jej rysowania możesz wykorzystać eye liner albo czarny cień do powiek. Pamiętaj, że idealna kreska zajmuje trochę czasu.

Jeśli chodzi o rzęsy, na pewno potrzebna będzie odpowiednia mascara. Dobierz ją odpowiednio – jeżeli uważasz, że rzęsom potrzebne jest wydłużenie lub podkręcenie, bez problemu znajdziesz właśnie taką. Bardzo dobrym pomysłem będzie również odżywka do rzęs, dzięki której utrzymasz je w dobrym stanie, zagęścisz je i wydłużysz.

Źródło: https://www.mmorpg.net.pl/artykuly-goscinne/czy-wiesz-jaka-karte-pamieci-wybrac-do-nowego-urzadzenia/