Lekka puchowa kurtka, stylizacja na cieplejsze dni zimy i chłodniejsze dni wiosny.

0
498
Rate this post

Dzisiaj przedstawiam kolejną stylizację na obecną porę sezonu. Moja ulubiona czerwona kurtka, która jest cienka i lekka jak piórko, którą można zwinąć w kulkę i schować do torebki. Czerwona kurtka dobrze kontrastuje się np. z czarnymi dodatkami, które neutralizują intensywność czerwonego koloru.

Moje ulubione dodatki to futrzany kołnierzyk wiązany na kokardę w stylu japońskim oraz ciepły, wełniany, japoński kapelusik z atłasową kokardką na boku.

W Japonii są bardzo modne kapelusiki, które się nosi niezależnie od sezonu i wieku. Stanowią one nieodłączny element wielu stylizacji Japonek, który jedynie dodaje kobiecie uroku i słodkości. W Polsce natomiast,kapelusiki nie są na tyle popularne, aby dominowały w różnych stylizacjach jako nieodłączny jej element, lecz częściej są one kojarzone z garderobą starszej pani.

Trend na noszenie kapelusików nie jest popularny i młode dziewczyny nie są zainteresowane noszeniem tego typu nakryć głowy. W przeciwności do tego co się sprzedaje w Japonii, w Polsce wybór fasonów i wzorów jest bardzo ubogi i przeważnie jest skierowany dla starszych pań.

W Polsce rzadko można znaleźć słodkie, śliczne i kolorowe kapelusiki, które z powodzeniem mogłyby nosić nawet nastolatki.

Do tego zestawienia doskonale pasują rękawiczki typu samochodowe, wełniane spodenki pod którymi mam założone ciepłe rajstopy.

Ulubiona torebka z czarnej skóry z firmy Coach ozdobiona zimowymi kolorowymi pomponikami. Do tego kozaczki z ciemnobeżowej skóry, sznurowane na całej długości.

Mam nadzieję.że się wam spodobała stylizacja japońskiej mody i zapraszam na kolejne stylizacje w tym stylu.