Majowa stylizacja na ciepłe dni w japońskim stylu Kawaii i jak się odmłodzić ubiorem o 10 lat.

0
513
Rate this post

Większość kobiet w Polsce w średnim wieku: 30+, 40+, 50+ zazwyczaj wybiera ubiory, które je postarzają, a nie odmładzają lub wybiera ubiory stosowne do ich wieku. Każdy powinien ubierać to, w czym czuje się dobrze co nie oznacza, że to w czym czuje się dobrze, nie zawsze wygląda na nim dobrze.

Wystarczy  dołożyć parę elementów do swojego ubioru, które są słodkie, dziewczęce i kolorowe i nie bać się z tym eksperymentować. Tego typu akcenty zawsze odmładzają o wiele lat i dodają kobiecie świeżości i uroku.

Oto przykład stylizacji jak można zachować dziewczęcy urok mając nawet 40 lat.

Z dnia na dzień robi się coraz cieplej więc tego typu luźne i przewiewne ubrania są jak najbardziej na pierwszej półce mojej szafy. Taką półkę rezerwuję na ubrania, które są bardzo wygodne i gwarantują, że zawsze się w nich dobrze wygląda.

Tego typu zestawienie nie wymaga długiego zastanawiania się „w co dzisiaj mam się ubrać”. Mój sprawdzony, niezawodny styl to słodki, sportowy i bardzo dziewczęcy w japońskim stylu Kawaii.

W tym stroju wybrałam się na całodniowy wypad, wycieczkę na zwiedzanie okolic. Co założyłam na siebie, to moje ulubione, wygodne, fikuśne ubranka.

Top z Minnie Mouse w pastelowym kolorze seledynu. Do tego spódnico-spodnie w czarno białą pepitkę. Na top założyłam moją niezawodną i bardzo ulubioną bluzę z jedwabiu z koronkowymi rękawami. Bluza sprawdza się świetnie w majowych, ciepłych temperaturach.

Moje dodatki to bransoletka z perłami i ulubiony od lat kuferek Louis Vuitton z ozdobnym wiosennym kwiatkiem akcentującym wiosenne, ciepłe i radosne dni.

Na stopach mam mój ostatni zakup słodkich, kawaii, japońskich skarpetek w których zakochałam się od „pierwszego wejrzenia”. Są one tak prześliczne, że mogłabym w nich chodzić bez butów. Od ostatnich lat w Japonii jest moda na kota i wygląda na to, że wszystko co związane z kotami nie wychodzi z mody, a te skarpetki to jedynie jeden z przykładów tej mody.
Musiałam niestety założyć buty, więc do tej stylizacji wybrałam moje ostatnio zakupione Conversy z wiosennej kolekcji. Niestety można je tylko zakupić w Tokio jako specjalną edycję danego markowego sklepu dla którego pewne modele Conversów są specjalnie produkowane.