Stylizacja-moja propozycja na Maj i chłodniejsze dni Czerwca. Niedzielny majowy spacer.

0
519
Rate this post

Kolejna stylizacja w słodkiej odsłonie kawaii na niedzielny spacer.

Miesiąc Maj zachwyca urokami natury, wszystko kwitnie i pachnie, ludzie się zakochują i często odwiedzają miejskie parki i ogrody. Wiosna jest w pełnym rozkwicie i można z niej czerpać wiele inspiracji, zachwycać się wszystkim co stworzyła natura, być szczęśliwym i radosnym.

Chętnie wychodzimy z domu na spacer z ukochaną osobą lub z psem, albo sami. Każdy sposób jest dobry, wystarczy wyjść z domu i włożyć coś wygodnego, coś, co sprawi nam dobre samopoczucie i wkomponuje nasz urok osobisty i styl w naturę miejskich parków i ogrodów.

Moja przykładowa stylizacja.

Czarna pluszowa bluzeczka zaakcentowana w zestawie z białymi koralikami, ulubione spodenki tweedowe w kolorze beżu, czarne rajstopy w serduszkowy nadruk, łososiowe botki w stylu kowbojskim z ażurowymi naklejanymi listkami, które pokazywałam już w filmiku, (film moje ulubione buty na wiosnę). Kurteczka z imitowanej czarnej skóry zdobiona falbanką na brzegach.

Do tego moja ulubiona torebka Gucci, (zobacz film na dole), a na włosach mój ostatni hit, opaska z białej imitowanej skóry, już występowała we wcześniejszych stylizacjach. Ciężko mi się z nią rozstać.

Całość jest lekka, wygodna i słodka. Pasuje do miejskich spacerów po parkach i ogrodach. Uwielbiam tego typu zestawienia, są słodkie, eleganckie i bardzo kobiece.