Urlop spędzony w górach jest bardzo częstym zjawiskiem wśród ludzi z różnych zakątków naszego kraju. Także zagraniczni turyści przekonują się co raz bardziej do naszych polskich gór, gdyż są one po prostu bardzo urokliwe.

Wybierając się w góry nie można zapomnieć o tym, że górskie wędrówki to nie wszystko. Po całodziennej wspinaczce lub zwiedzaniu okolicznych zakątków warto mieć na oku miejsce, w którym można smacznie zjeść. Chyba każdy wygłodniały wędrownik marzy o pysznej zupie lub daniu z lokalnych produktów. Z pewnością karczma hajnos ma do zaoferowania wiele dobrego nawet dla wymagających klientów. Jest ona doskonałym miejscem do zjedzenia smacznego obiadu lub kolacji. Jak wiadomo ludzie cenią sobie dzisiaj wysoką jakość, dlatego warto wspomnieć, że białka tatrzańska karczma nie pozostawia nic do życzenia.

Pyszny obiad lub kolacja, a przede wszystkim czas spędzony w miłym towarzystwie to coś o czym marzy chyba każdy z nas. Warto zatem wybrać się do lokalu, w którym wszystko to jest możliwe.