Władysławowo wydarzenia

0
585
Rate this post

Selfie

Selfie stało się popularną formą uwieczniania swojej osoby na zdjęciach i chociaż kilka lat temu było to traktowane z przymrużeniem oka, to teraz na selfie opierają się w głównej mierze media społecznościowe.

Autoportret czyli popularne selfie to jedno z najczęściej wykonywanych zdjęć. Wrzucamy je na facebooka czy instagrama z odpowiednim opisem bądź hashtagami i zdobywamy dzięki temu popularność, objawiającą się w like’ach lub serduszkach.

Za ciosem postanowiło pójść wiele firm i na przykład popularność w ostatnim czasie zyskały selfie sticki, czyli urządzenia służące do fotografowania siebie z trochę większej odległości, dzięki czemu możemy uwiecznić więcej rzeczy, ale także i przybrać bardziej naturalną pozę na zdjęciu. Ponadto ogólnodostępne są także programy i aplikacje służące do nakładania efektów i masek na nasze selfie, na przykład Snapchat codziennie aktualizuje tę opcję i udostępnia, różne, często bardzo ciekawe nakładki na twarz.

Selfie zyskało popularność dzięki mediom społecznościowym i nic nie wskazuje na to, by miało się to wkrótce zmienić.

słowa kluczowe: selfie battle, lenka rewal, niechorze emilka, wydarzenia władysławowo, pobierowo oliwier, huawei domaniewska, oliwier pobierowo, rewal wydarzenia, huawei roadshow, huawei konkurs