Wydarzenia Władysławowo

0
730
Rate this post

Fenomen selfie
Aparaty fotograficzne oraz robione przez nie zdjęcia są znane ludziom już od wielu lat. Jeden z pierwszych aparatów został skonstruowany w roku 1839 więc prawie 200 lat temu. Jednak wtedy zdjęcia były zupełnie inne niż dzisiaj. Czarno białe kolory oraz słaba jakość to tylko niektóre różnice między dawnymi, a dzisiejszymi aparatami. Oprócz tego zmienił się sposób robienia zdjęć. Kiedyś po prostu się do niego ustawiało i czekało aż fotograf je zrobi. W dobie obecnego postępu technologicznego wygląda to teraz trochę inaczej.
Oczywiście klasyczne zdjęcia dalej są robione i to się nie zmieni, jednak od kilku lat, szczególnie u młodych ludzi, popularne stało się robienie tzw „selfie”. Są to zdjęcia robione najczęściej przednią kamerą telefonu i robimy je po prostu my sami. Są one wciąż bardzo popularne i można je łatwo znaleźć na Facebooku czy Instagramie. Mógłbym się nawet założyć, że każdy z nas, jeśli miał telefon z przednim aparatem, zrobił sobie takie zdjęcie, co nie jest oczywiście niczym złym.

słowa kluczowe: selfie battle, lenka rewal, niechorze emilka, wydarzenia władysławowo, pobierowo oliwier, huawei domaniewska, oliwier pobierowo, rewal wydarzenia, huawei roadshow, huawei konkurs