Austria

Letnie rozkosze w Austrii – dla każdego coś dobrego

Lato, słońce, sport i woda – kombinacja tych elementów w Austrii uszczęśliwi każdego. Ruch zgodny z rytmem natury, relaks na łagodnych brzegach ciepłych jezior z wodą zdatną do picia czy też szybkie zjazdy rowerem. Jedni wolą spokojny wypoczynek nad jednym z jezior, inni z kolei najpierw chcą pokonać 1000 m różnicy wysokości na rowerze górskim, zanim odświeżą się kąpielą – to wszystko można doskonale połączyć.

Wszystko jedno, jakie miejsce w Austrii wybierzecie na urlop: przyroda, ruch i czyste powietrze mają dobroczynny wpływ na wszystkich. Wczuć się w siebie i chłonąć urlop wszystkimi zmysłami – czy nie o to nam właśnie chodzi? Zadbają o to także nasi restauratorzy, serwujący tradycyjne regionalne przysmaki, dania kuchni międzynarodowej i haute cuisine. Pozostaje jedynie życzyć smacznego!

Wędrowanie, wędrowanie

50.000 km wakcji… Austria to raj dla wszystkich, którzy z przyjemnością zażywają ruchu na świeżym powietrzu. Miłośnicy wędrówek o różnych preferencjach z radością patrzą na 50.000 km dobrze oznakowanych szlaków pieszych – to całe 10.000 km więcej niż wynosi obwód ziemi. Przyroda Austrii stwarza nieskończone możliwości aktywnego odpoczynku dla osób, które nie lubią leniuchować na plaży.

Roweromania

21.000 km wakacji…Trudno wybrać lepsze miejsce na wakacje z rowerem niż Austria: tysiące kilometrów oznaczonych tras o wszystkich stopniach trudności, setki wypożyczalni, w tym wypożyczalnie kolejowe, specjalne hotele i zajazdy dla rowerzystów, dla których ponadto wydano dziesiątki katalogów i map.

W siodle

Austria cieszy się wśród amatorów jeździectwa w kraju i zagranicą opinią prawdziwego raju. Ponieważ jeździć konno w Austrii oznacza: galopować lub kłusować na łonie wspaniałej przyrody po w sumie 8000 kilometrów doskonale rozbudowanych tras konnych. Wszystko jest możliwe: romantyczne przejażdżki w stylu western, jazda bryczkami, gra w polo lub rajdy konne z bezpłatnymi noclegami i paszą dla własnego konia.