Hobby oraz rozrywka i rozrywka motoryzacja

0
422
Rate this post

Rozrywka motoryzacja i Hobby oraz rozrywka

Gruchotem na tor

Moje ulubione zajęcia to hobby oraz rozrywka. Nie praca, nie obowiązki lecz właśnie rozrywka. Dzięki temu potrafię zachować zdrowy dystans do otaczającej mnie rzeczywistości, a także w razie potrzeby szybko zregenerować siły. Moją największą pasją jest rozrywka motoryzacja.
To sprawiło, że poznałem wiele interesujących zagadnień i nawiązałem cenne znajomości z wpływowymi ludźmi. Uczestniczyłem w zlotach yougtimerów, paleniu gumy pod hipermarketami i dyskontami spożywczymi, a raz nawet wybrałem się na Nürburgring moim dwudziestoletnim Daewoo Lanos 1.5 16V z instalacją LPG pierwszej generacji. Wprawdzie czas wykręcony przeze mnie na tym zacnym torze wyścigowym, nie był imponujący, ale jak to mówi polska reprezentacja piłki nożnej, liczy się udział. Może następnym razem przełączę na benzynę, albo nawet szarpnę się na instalację trzeciej generacji.
Koszt takiej instalacji niestety jest niebagatelny,a ja jak wspomniałem, pracować lubię w związku z czym moje możliwości pozyskiwania dochodów są dosyć poważnie ograniczone.