Wyjazdy integracyjne – Zawiercie

0
831
5/5 - (1 vote)

Wyjazdy integracyjne. Za i przeciw.
Korporacyjne wyjazdy integracyjne owiane są już niemal legendą. Wiele osób jest zdania, że jest to niepotrzebna strata czasu. Inni że niepotrzebny przymus (wyjazdy integracyjne są dobrowolne, ale w niektórych firmach, krzywo się patrzą na tych co nie jeżdżą). Niektórzy znowu mówią, że wyjazdy integracyjne są pozbawione często dobrego smaku, i są tylko okazją do zdrady.

Wszystko zależy tak naprawdę od organizacji wyjazdu integracyjnego oraz nas samych. Generalnie jeśli traktujemy wyjazdy integracyjne jak okazję do darmowego osuszania baru, to wiadomo jak się to skończy. Z drugiej strony aby wyjazd integracyjny nie zamienił się w zwykłą pijacką imprezę, należy zadbać o rozrywki trochę mniej związane z piciem. Ostatecznie na zdrady wpływ mamy my sami. Wiadomo że atmosfera na takim wyjeździe jest luźna, ale to tylko od nas zależy czy ulegniemy pokusie.

Wyjazdy integracyjne mogą być naprawdę fajne, jeśli podejdzie się do nich w odpowiedni sposób. Zarówno od strony organizacyjnej jak i samych uczestników.

Źródło: https://palmtreeview.pl/jak-osuszyc-powietrze-w-piwnicy-wykorzystanie-preparatu-suchy-dom