4×4 Evolution

No cóż, czy nikt z was nie pragnął kiedykolwiek zatopić się w fotel ogromnej terenówy z napędem na cztery koła przy której każdy inny wózek się chowa? Ja o tym marzę już wiele lat choć nadal jestem zbyt młody by wyrobić prawko. Ale na kompie mam pełne pole do popisu. Tu nie liczą się wywołane przez nas stłuczki czy wypadki. Ograniczenia prędkości mamy w du…yyyy, to znaczy w nosie:-))). Obchodzi nas tylko to by zakończyć wyścig na dobrym miejscu. Nasza bryka tylko czeka by dodać troszkę więcej gazu. Lakier błyszczy się w słońcu a my nerwowo ściskamy kierowni…, aj troszkę się zagalopowałem na myśli miałem oczywiście klawiature.
Kończę ten przydługawy wstęp i przejdę do rzeczy. Mam przyjemność zapowiedzieć grę 4×4 EVO(lution). Mamy tu doczynienia z grą samochodową w stylu Microsoft Monster Truck Madnes. Jest to typowa gra z samochodami terenowymi w roli głównej. Gierka jeszcze nie jest dokończona, ale producent obiecuje, że już nie długo wejdzie ona na rynek i narobi niezłego zamieszania na rynku samochodówek. Ma bowiem dużo do zaoferowania. Jazda jest bardzo realistyczna i może wciągnąć jak bagno. Jest zrobiona z myślą o szerokiej grupie ludzi kochających komputerowe wyścigi. Nawet gdy nie mamy dostępu do sieci możemy pograć w trybie SplitSreen co jest rzeczą coraz częściej spotykaną w grach tego typu. Ścigać się będziemy z czego mi wiadomo na bodajże 16 odmiennych trasach, będziemy mieli multum samochodów do wyboru(cosik około 50).Auta w terenie zachowują się dość naturalnie i wyglądają naprawdę świetnie. Trasy są bardzo rozległe i łatwo się na nich zgubić(ale w odnalezieniu się pomoże nam strzałka kierunkowa). Twórcy zaserwowali nam różne warunki pogodowe, zmienne pory dnia oraz piękną grafikę. Opcji jest dość dużo, jednak menu jest jeszcze nie dopracowane(więc czekam na poprawę). Szczególnie zadowoleni z gry będą posiadacze akceleratorów. Mam nadzieję, że gra wejdzie na rynek jak najszybciej.
Wymagania jak na te czasy nie są zbyt wysokie. Dźwięk jest na dość dobrym poziomie jednak jest jeszcze nie dopracowany. A więc przybywaj 4×4 jak najprędzej!!!