Sportowy i wygodny strój na targi EXPO w Tokio.

0
466
Rate this post

Oto propozycja wygodnego, sportowego, a zarazem klasycznego outfitu sprawdzającego się na każdą okazję, nawet taką jaką są targi zdrowia, SPA i urody w Tokio. Więcej na temat nowinek z targów w kolejnych postach.

Ponieważ znudziły mi się moje wszystkie ciuchy sportowe w wydaniu klasycznym, postanowiłam zakupić nowy zestaw właśnie na okazję targów. Targi to wyczerpująca praca wymagająca „bycia na nogach” przez co najmniej 8 godzin. Dlatego postawiłam przede wszystkim na wygodę i sportową elegancję.

W tej sytuacji najlepiej sprawdza się sportowa klasyka, czyli bluzka polo w klasycznych kolorach z grubo tkanej bawełny.
Do bluzki doskonale nadają się proste, czarne spodnie „cygaretki”.

Buty, oczywiście muszą być bardzo wygodne i w moim przypadku, najlepiej sprawdzają się moje niezawodne trampki z firmy Adidas. Więcej o butach, zobacz film poniżej.

Akcesoria pasujące do całości to bransoletka z klasycznych pereł z cyrkoniami i duży pierścień z kamienia szlachetnego Howlitu. Jest on ostatnim moim nabytkiem. Bardzo go lubię bo wierzę, że dodaje mi energii szczególnie kiedy jestem narażona na wyczerpanie. Tokijskie hale targowe wydają się nie mieć końca, nie mówiąc już o tym, że takich hal jest kilka. Jeśli wierzycie w magię i energię kamieni to bardzo wam polecam tego typu biżuterię.

Moim kolejnym nowym nabytkiem jest łańcuszek z cyrkoniami w kształcie gwiazdki, który można dowolnie regulować oraz nowa opaska, która w środku ma drut i można ją fikuśnie modelować. Oba te akcesoria świetnie komponują się do reszty ubioru.
W Japonii tego typu opaski są hitem już od 3 lat. Więcej na ten temat w innym poście.