Japonki mają przepiękne zdrowe lśniące włosy i uwielbiają je upinać w słodki i bardzo kobiecy sposób. Do swoich fryzur często używają prześlicznych, słodkich akcesoriów, które niezależnie od wieku Japonki dodają jedynie jej twarzy i włosom nieskazitelnego wdzięku i kobiecego uroku.

Przeciętna kobieta Zachodu nie dba o estetykę wyglądu aż tak bardzo jak Japonka. Jej moda jest prosta i ograniczona w ubraniach, dodatkach i fryzurach. Ubiera cokolwiek i często w złym stylu, choć z pozoru wygląda to schludnie, nie dba o włosy i fryzury, choć bywa u fryzjera.

Nie lubuje się w detalach tak jak np. misternie wykończonych akcesoriach. Na Zachodzie promuje się proste trendy, niejako bardzo podstawowe wersje ( np. ubrań czy dodatków ), które są pozbawione głębi, bogatej kolorystyki, słodkości, pięknie wykończonych elementów. Kobiety na Zachodzie nie mają wysokich wymagań tak jak Japonki. Dla nich wystarczy podstawowa wersja, dla Japonki jednak to za mało, aby wyrazić piękno i delikatność swojej kobiecości. Dzięki swojej wysoko wyrafinowanej modzie Japonki wyglądają pięknie, delikatnie i są zawsze pełne kobiecego blasku i wdzięku. Dodatki i akcesoria tak jak piękne kolorowe spineczki w kształcie kwiatków czy motylków na głowie kobiet w średnim wieku nie są niczym dziwnym.

Kobiety na Zachodzie wyglądają poważnie i z reguły na więcej lat niż mają. Ich styl jest surowy, mało kolorowy, nie zróżnicowany i zbyt wyzywający. Tworzy to przesyt i zamiast wydobywać kobiecość przytłacza jej naturalne piękno.

Japonki wyrażają swoją kobiecość i delikatność we wszystkich aspektach, ale jeśli chodzi o modę, to różni się ona pod każdym względem, estetycznym, jakościowym, kolorystycznym, nienagannym wzornictwem i klasycznym kobiecym stylem. Potrafią one podkreślić kobiecości, słodkość i niewinność w bardzo delikatny i nie wyzywający sposób. Dlatego Japonki są zawsze postrzegane jako kobiety urokliwe, pełne wdzięku i delikatności dokładnie to czego brakuje kobietom Zachodu.

Japonki są w tym mistrzyniami i wzorem do naśladowania dla wielu kobiet nie tylko Zachodu, ale też stanowią największą inspirację dla kobiet z Azji. Kreowanie idealnego wizerunku piękna jest dla Japonki ważnym elementem w jej życiu. Ich sekret kobiecego ideału, to piękne zdrowe włosy, śliczne, kobiece fryzury, delikatny makijaż i styl odzwierciedlający elegancką, słodką i niewinną istotę czyli duszę prawdziwej kobiety.

Obserwując Japonki już od ponad 20 lat, samoistnie przesiąkłam ich stylem i nienaganną estetyką. Dziś chciałabym się z wami podzielić moimi inspiracjami z wykorzystaniem japońskich spinek, pasujących dla kobiet w każdym wieku. Podobne akcesoria można dostać na Zachodzie, może mniej słodkie, ale również elegancko wyglądające. Zachęcam was do otwarcia się na tego typu modę i polecam eksperymentować z pięknymi, słodkimi dodatkami do włosów. Jest to dla was szansa na odnalezienie kobiecego wdzięku, delikatności, elegancji i wyrażanie siebie jako kobiety która od podstaw jest delikatną istotą.

Niezależnie od nadmiaru obowiązków i braku czasu, zawsze można znaleźć i wygospodarować kilka chwil na wykreowanie szybkiej kobiecej fryzury. Zrób coś innego, co odmieni ciebie i doda ci kobiecości. Kobieta zadbana to kobieta idealna w każdym calu, a Japonki są tego przykładem.