Program – 14 dni. Kosmetyki naturalne, domowe maseczki na niedoskonałości, trądzik i piękną skórę.

0
491
Rate this post

Czym jest program 14 dni z maseczką?

Uwaga! Otwarcie programu 9-22 Czerwiec. Po tym okresie czasu program zostaje zamknięty. Kolejny program będzie dostępny w kolejnym sezonie.

Program na lato.

Program 14 dni jest bardzo podstawowy, uproszczony i bardzo efektywny mimo, że nie uwzględnia on specjalnych technik i metod, które są dostępne w 30 dniowym programie regeneracyjnym skóry.

Jeśli potrzebujesz szybkiego SOS na trądzik lub niedoskonałości, domowe sposoby są świetną alternatywą na szybki i bardzo tani domowy zabieg. Nie wymaga nakładu finansowego, nie pochłania zbyt wiele czasu, a rezultaty same mówią za siebie. Warto spróbować i się o tym przekonać.

Oto specjalnie przygotowany przez Orientalqueens nowy program 14 dni z domową maseczką.

Jest on skierowany dla osób poszukujących nowych domowych sposobów na niedoskonałości lub trądzik i nie tylko. Właściwie każdy kto zastosuje zaprezentowane sposoby odniesie sukces. Jeśli jesteście wytrwali, aby przebrnąć przez te wszystkie 14 dni, szybko zauważycie pozytywne rezultaty na skórze.

Robiąc regularnie maseczki, które powinny stanowić podstawę codziennej pielęgnacji zauważycie, że stan waszej skóry się znacznie poprawi. Skóra będzie lepiej odżywiona, podrażnienia złagodzone, skóra się nieco oczyści z toksyn, cera będzie bardziej świetlista, rozjaśniona i lepiej nawilżona.

Domowa maseczka czy tonik to świetny sposób, który również wspomaga i poprawia stan naszej skóry. Większość produktów naturalnych zawiera mikro i makro elementy oraz cenne witaminy, antyoksydanty, które działają antybakteryjnie i nawilżająco, a do tego są w 100% bezpieczne i nie uczulają.

W przeciwieństwie do zwykłych preparatów kosmetycznych, które zawierają nikłe ilości naturalnych składników, te domowej roboty są bardziej odżywcze i zawierają jedynie aktywne składniki. Systematycznie stosowane domowe sposoby na trądzik, niedoskonałości i wiele innych problemów ze skórą mogą okazać się o dziwo bardzo skuteczne.

Jeśli chcesz spróbować, oto kilka masek specjalnie dobranych do cery tłustej i mieszanej. Świetnie oczyszczą pory, zwężą je i rozjaśnią cerę nie wysuszając jej. Należy systematycznie robić je rano i wieczorem. Najlepiej, aby produkty zawierały jak najmniej konserwantów, a warzywa i owoce pochodziły ze sprawdzonych upraw.

Maseczki są jedynie alternatywą i nie biorą udziału w leczeniu trądziku dermatologicznym ani ropowiczym, czy trądziku różowatym. Polecane domowe sposoby są wypróbowane na osobach z łagodnymi zmianami i zaskórnikami, lub dla cery tłustej i mieszanej z niedoskonałościami i poszarzałą cerą. Jeśli wasza skóra jest w ciężkiej kondycji te metody mogą złagodzić objawy. Warto spróbować aby się przekonać.

Jak zacząć?

Już niebawem ogłosimy na blogu, na naszym głównym banerze czas rozpoczęcia programu. Program zaczynać się będzie w poniedziałek danego dnia, a skończy się w niedzielę 14 dnia. Co drugi dzień będziemy dodawać nowe materiały związane z programem. Materiały np. na dzień 1 programu będą ogłoszone dzień wcześniej, a materiały na kolejny dzień też będą ogłoszone w ten sam sposób, czyli 1 dzień przed, tak aby każdy zdążył się przygotować do rozpoczęcia kolejnego dnia. Polecam zaglądać na bloga i ewentualnie naszego FBooka, aby czegoś nie ominąć. Jeśli chcecie brać udział w tym programie polecam przestrzegać daty jego rozpoczęcia i okresu jego trwania. Program będzie trwał przez 14 dni, a po jego zakończeniu będzie już nieczynny.

Co drugi dzień będą podawane nowe wskazówki i kosmetyczne przepisy, które będzie można wykorzystać na 2 dni zabiegów. Następnie po 2 dniach będzie ogłoszony nowy materiał itd. aż do wyczerpania 14 dni kuracji.

Jest to świetna zabawa, i szansa dzięki której będziecie mogli poprawić stan waszej cery, nauczyć się jakie składniki najlepiej wpłynęły na waszą skórę i skorzystać z naszych rad. Chcemy, abyście się przekonali, że stosując minimum 1 maseczkę na dzień, wasza skóra po pewnym czasie będzie wyglądać o wiele lepiej niż przed rozpoczęciem programu.

Żeby się przygotować do programu należy najpierw zrobić zakupy z poniżej podanej listy zakupowej. Na pewno wiele z tych składników już  macie w waszym domu, w lodówkach i szafkach. Składniki, których jeszcze nie macie w zasięgu ręki polecamy zakupić.

Podczas całego programu jesteśmy do waszej dyspozycji i odpowiadamy na pytania związane z tą tematyką. Jeśli coś jest nie jasne, chętnie odpowiemy na wasze pytania. Pytania możecie zadawać w komentarzach, bezpośrednio pod wskazówkami podanymi na dany dzień zabiegu.

Ten program jest gratis dla każdego. Służymy wam naszą profesjonalną wiedzą z dziedziny kosmetyki. Pytania prosimy zadawać związane z programem.

Ten program znajdziesz w górnym menu: kosmetyki naturalne / program 14 dni z maseczką / dzień 1-14

Pełny Program 30 dni.

Pełny program regeneracji skóry powinien wynosić co najmniej 28 dni lub 1 miesiąc. Jest to odpowiedni czas odnawiania się skóry. Dla pełnych rezultatów, całkowitej regeneracji, bardziej intensywnej z uwzględnieniem różnego rodzaju azjatyckich i skandynawskich metod zapraszamy na 30 dniowy program już wkrótce.