Escape room Szczecin i Escape room dla firm

0
387
Rate this post

Escape room dla firm i escape room Szczecin

Escape room – integracja pracownicza

Na rynku coraz częściej pojawia się organizacji, które oferują zamknięte pomieszczenia wypełnione zagadkami. Łamigłówki rozwiązywane są przez osoby zamykane w pokoju a zabawa polega na tym aby wydostać się z zamknięcia. System ten przypomina gry komputerowe typu point’n’click, gdzie gracz odkrywa rzeczy potrzebne do rozwiązania zagadki w celu ukończenia zabawy, dotarcia do pewnego celu.
Escape room dla firm jest bardzo dobrym pomysłem na integrację pracowników. Nie od dziś wiadomo, że kwestie zarządzania zasobami ludzkimi zyskują na znaczeniu. Pracownik przychodzi do pracy nie tylko po to aby zarabiać pieniądze ale również w celu rozwoju osobistego, w który wchodzi również rozwój społeczny. Innym przykładem wykorzystania escape roomu jest wzmocnienie poczucia konkurencyjności wśród pracowników firmy. Konkurencja jest czymś co pcha człowieka do stawania się coraz lepszym. Kiedy pracownik firmy ma poczucie obowiązku ciągłego rozwoju, staje się lepszym a tym samym przynosi większy zysk swojej organizacji.
Tego typu rozrywka oferowana jest już w wielu miastach. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową prostą frazę, na przykład escape room Szczecin, aby zorientować się w mnogości ofert. Oczywiście taka zabawa skierowana jest nie tylko do firm ale również dla grupy znajomych, którzy chcą się spotkać i spędzić czas w kreatywny sposób.