Wspaniałe widoki dla miłośników golfa

Góry, jeziora, połoniny, przepiękne miasto urzekające kulturą i rozbrzmiewające muzyką oraz gościnni mieszkańcy – to jest Ziemia Salzburska.

Wśród tej różnorodności kulturalnej i na łonie dziewiczej przyrody znajduje się 15 pól golfowych, zrzeszonych w „Golf Alpin”, które zapraszają wszystkich miłośników tego niezwykłego sportu. W Austrii już od dawna nie jest tajemnicą, że Ziemia Salzburska posiada wspaniałe pola golfowe. Ale teraz fakt ten został uznany oficjalnie. Międzynarodowe Zrzeszenie Organizatorów Turystyki Golfowej (IAGTO) przyznalo alpejskiej ofercie golfowej nagrodę „Undiscovered Golf Destination of the Year”.

Wellness – droga do dobego samopoczucia

Kraina term – austriackie termy znane są z przyjaznej atmosfery oraz z kompleksowej oferty zabiegów medyczno-terapeutycznych, indywidualnie dopasowanych programów fitness oraz odpowiedniego żywienia.

Alpine Wellness: oddychaj głęboko – cały kraj na wiosnę opanowany jest przez wellness – przede wszystkim z powodu znanych na całym świecie kurortów, w których to każdy alergik staje się fanem gór.

Wellness w gospodarstwie agroturystycznym – na farmach urody i zdrowia na wsi czują się dobrze nie tylko zwierzęta domowe, ale przede wszystkim wszyscy goście, którzy pragną się odprężyć czerpiąc siły ze żródła jakim jest natura.