Magiczne miejsce Wabi Sabi w twoim domu.

0
509
Rate this post

Japoński Styl – prostota, minimalizm i elegancja – Miyabi.

Przedmioty oraz środowisko Wabi Sabi przypominają nam, że jesteśmy materią organiczną. Z reguły człowiek woli otaczać się naturalnymi przedmiotami, a nie syntetycznymi. Naturalne przedmioty takie jak drewno, roślinność, woda, papier, kamienie, ceramika gliniana, podłoga słomiana czy drewniana łączą człowieka ze źródłem jego egzystencji oraz wprowadzają w medytacyjny nastrój wyciszenia, relaksu i ukojenia. Nie oznacza to jednak, że tego typu przedmioty są Wabi Sabi.

Powrót do natury.

Dzięki naturalnym przedmiotom zawierającym elementy Wabi Sabi można wykreować ulubione środowisko do życia odzwierciedlające piękno i harmonię świata przyrody. Pozwala to na zregenerowanie duszy, umysłu i ciała oraz docenienie piękna codziennego życia, które często jest bagatelizowane i  niezauważane.

Przebywanie w środowisku Wabi Sabi wywiera niesłychanie pozytywny wpływ na całą istotę człowieka. Mistyczna energia Wabi Sabi wycisza, relaksuje, odświeża, regeneruje oraz stapia umysł, ciało i duszę w jedną całość.

Poznaj magiczną siłę Wabi Sabi i zaprowadź pozytywne zmiany w swoim życiu i otoczeniu.

Dzięki odpowiednim, prostym aranżacjom, gry kolorów, światła, formy, materiału i za pomocą odpowiedniego nastawienia umysłu możesz wykreować „swój cudowny świat” napełniony wielką magiczną siłą Wabi Sabi. Miejsce w twoim domu, które będzie emanować pozytywną, czystą energią mającą moc uzdrawiania twojej duszy, ciała i umysłu.