Dieta Wabi Sabi-radość,harmonia i długowieczność.

0
583
Rate this post

Pożywienie zaspokaja jednocześnie duszę i ciało. Podkreśla się znaczenie sezonu jeśli chodzi o aspekty wizualne i smakowe. Posiłek powinien być dobrze zbalansowany pod każdym względem. Wygląd, kolorystyka, smak i konsystencja powinny wprowadzać w świat przyjemności zmysłowych, nieść radości i uniesienie duszy.

Zdrowie i długowieczność.

Elementy filozofii Wabi Sabi sprzyjają zdrowiu i przedłużają życie. Zasady żywienia oparte na elementach Wabi Sabi podkreślają znaczenie zdrowego sposobu żywienia. Rodzaj spożywanych produktów, ich jakość, ilość, sposób przyrządzania i prezentacji posiłków mają również ogromne znaczenie zdrowotne.

Zasady diety inspirowanej Wabi Sabi to zasady żywienia najzdrowszych i najdłużej żyjących ludzi świata, którzy stosując się do sekretów tej filozofii udowodnili światu, że można dożyć do 90-100 lat i więcej w pełnym zdrowiu, wigoru i radości życia

Nadwaga i diety odchudzające.

Najpierw tycie, a później odchudzanie. Koncept ten jest jedynie popularny na Zachodzie, gdzie większość ludzi boryka się z utrzymaniem właściwej wagi ciała. Tycie jak i odchudzanie jest efektem braku harmonii i balansu. Jest to spowodowane niewłaściwym podejściem do żywienia i stylu życia. Takie podejście jest zupełnym przeciwieństwem filozofii Wabi Sabi, która podkreśla utrzymanie harmonii pomiędzy ciałem, umysłem i duszą oraz emocjami.

Dieta inspirowana Wabi Sabi to zdrowy styl życia oraz zbalansowane zdrowe odżywianie, które przynosi radość i satysfakcję. Zrzucenie niezbędnych kilogramów oraz utrzymanie zdrowej wagi ciała powinno być naturalnym procesem pozbawionym wyrzeczeń, odchudzania i głodowania.

Zachodni styl życia i żywienia to tycie, odchudzanie i efekt jo-jo. Sposób żywienia inspirowany Wabi Sabi to osiąganie ogromnej satysfakcji i radości z pożywienia przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowej wagi ciała bez efektu jo-jo. Wszystko zaczyna się w twojej głowie, umyśle Wabi Sabi.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak stworzyć umysł Wabi Sabi?