Jeśli już marzą Państwo o wakacjach, słonecznych plażach i błękitnym morzu, to specjalnie dla państwa przygotowaliśmy wiosenną promocję. Zapraszamy serdecznie na słoneczną Majorkę, gdzie zrelaksują się Państwo na piaszczystych plażach, w cudownych kąpieliskach i skosztują wspaniałych, soczystych cytrusów. W marcu i kwietniu proponujemy Państwu bezpośrednie loty na Majorke w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegółowy plan lotów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zapewniamy bezpieczny przelot w komfortowych warunkach. Posiadamy flotę nowoczesnych samolotów, wyprodukowanych w najnowszej technologii, wyposażonych luksusowo. O Państwa wygodę i potrzeby w tracie lotu zadba profesjonalny personel, którego członkowie spełnią każde Państwa życzenie.
Rezerwacji biletów lotniczych mogą Państwo dokonać zarówno internetowo, jak i telefonicznie przez siedem dni w tygodniu. Jeśli posiadają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do skorzystania z infolinii, gdzie nasi eksperci udzielą wyczerpujących  odpowiedzi.