Dieta Cud Okinawa, Dieta Okinawska najzdrowsza dieta świata.

0
501
Rate this post

„Na wyspach japońskich, w jednym z najbogatszych i najbardziej rozwiniętych zakątków świata, znajduje się prawdziwy skarb, cudowny eliksir, panaceum długowieczności, doskonałego zdrowia i wiecznej młodości. Na tych tajemniczych wyspach żyje najwięcej tryskających zdrowiem 100 latków na świecie.

Ci ludzie są dowodem, że, aby dożyć niesłychanie długich lat w zdrowiu, nie trzeba wcale żyć w górskich szczepach szamańskich, buszu, żywić się korzonkami, ani też mieszkać wysoko w górach odizolowanych od reszty świata. Wręcz przeciwnie. Można prowadzić jak najbardziej normalny, cywilizowany tryb życia, a mimo to bić światowe rekordy długowieczności i perfekcyjnego zdrowia”.

Jak to zrobić? Jak mądrze korzystać z dóbr cywilizacji, dosiąść długich lat życia, a jednocześnie nie stać się ofiarą ciężkich chorób?

cytat z książki Orientalqueens.com.pl

Najzdrowsza dieta świata, Dieta Okinawska-Dieta Cud Okinawa.

Nie jest to sztucznie wymyślony sposób żywienia oparty na nieuzasadnionych filozofiach i laboratoryjnie testowanych teoriach. Wręcz przeciwnie. Jej sekret to naturalny sposób żywienia. Chociaż z pozoru bardzo prosty, nie jest dokładnie tym, o czym się mówi i pisze w mediach.

Na jedynych na świecie wyspach długowieczności ta dieta nie wydaje się być niczym szczególnym. Mieszkańcy tych wysp to najdłużej żyjący ludzie na tej planecie, którzy udowodnili światu, że można przeżyć 100 lat jednocześnie zachowując wigor i pełne zdrowie.

Ta wyjątkowa dieta, jak żadna inna dieta na świecie, rozwiązuje wszystkie problemy błędnego żywienia dzisiejszych czasów. Wystarczy jedynie zastosować się do jej tajemniczych sekretów, aby szybko się przekonać o jej niesamowicie pozytywnych efektach. Wbrew pozorom problemy nadwagi, tycia, wiecznego odchudzania, przejadanie, nadużywanie słodyczy, głodowanie, jo-jo, zaniżanie kalorii, niedobory składników odżywczych, choroby cywilizacyjne czy przedwczesna śmierć, wszystko sprowadza się do jednego- błędów w żywieniu i sposobie myślenia.

Dieta Okinawska – Dieta Cud Okinawa to niepowtarzalna dieta ucząca ludzi Zachodu zupełnie innego, dotąd nieznanego podejścia do żywienia pozbawionego wzmagań, zakazów i nakazów. Uczy ona jak porzucić wszelkie utarte, negatywne sposoby myślenia na temat żywienia i jak czerpać ogromną radości z tego, co najprzyjemniejsze w życiu – jedzeniu.