Projekt – 30 dni z maseczką – azjatycka metoda CudK® Face

0
503
Rate this post

CUDKAWAI PODEJMUJE SIĘ WYZWANIA !!!Przez 30 dni będzie testował azjatycką metodę na piękną skórę
„CudK® Face”.

Japonki i Koreanki to najmłodziej wyglądające kobiety świata. CudKawai testuje ich metodę na piękną, zdrową i młodą skórę.

Przez 30 dni:

maksymalne nawilżenie, likwidacja wyprysków, podrażnień i zmarszczek.

Czym jest „wyzwanie 30 dni z maseczką”?

„30 dni z maseczką” to projekt wymyślony przez liderów azjatyckiej kosmetyki CudKawai. Jest on oparty na azjatyckich metodach pięknej skóry, których podstawowy założeniem są:

bardzo dogłębne nawilżenie, odżywienie i 100 % regeneracja skóry twarzy.

Według Azjatek, których skóra wygląda o 15 lat młodziej niż u przeciętnej Polki, dogłębne nawilżenie skóry jest stawiane na pierwszym miejscu, natomiast na drugim miejscu jest jej odżywienie. Nie można odżywiać skóry bez jej gruntownego nawilżenia, które powinno penetrować do wszystkich warstw skóry i pozostać tam na długo.

Japonki i Koreanki traktują dobre nawilżanie za najważniejszy rytuał codziennej pielęgnacji skóry. Metod tego rytuału jest kilka, ale jedną z takich najbardziej łatwych, szybkich, a także efektywnych jest stosowanie azjatyckich maseczek odpowiednio nasączonych składnikami odżywczymi i nawilżaczami na specjalnej bawełnianej płachcie.

CudKawai podjął się stosowania takich maseczek przez 30 dni, czyli 1 maseczkę dziennie po 20 minut w celu uzyskania 100% nawilżenia, odżywienia i regeneracji skóry.

Przez ten czas będziemy testować różnego rodzaju maseczki dobierając je pod kątem składników odżywczych. Jeśli chodzi o 100 % nawilżenie to wszystkie one są jednakowo doskonałe i wspaniale nawilżają. Po zakończeniu 30 dniowego projektu ogłosimy rezultaty oraz zdamy wam relację z używanych produktów.

Czyli super przygoda z SUPER azjatyckim NAWILŻANIEM !!!

30 dni i 30 świetnych regenerujących maseczek o niesłychanie efektywnym działaniu.

„CudK® Face” jest to bardzo intensywna metoda bazująca na koncepcie nawilżania i odżywiania skóry poprzez nakładanie odpowiednich maseczek z odpowiednimi składnikami dzięki którym skóra zostaje w pełni zregenerowana w ciągu zaledwie 1 miesiąca.