Jak stworzyć umysł Wabi Sabi?

0
553
Rate this post

Umysł Wabi Sabi

Umysł Wabi Sabi to sposób myślenia i działania opierający się na elementach, które stworzyły podstawę filozofii Wabi Sabi. Jest to praktyczne narzędzie, które można wykorzystać do polepszenia jakości życia w bardzo wielu dziedzinach.

Jak stworzyć umysł Wabi Sabi?

Można stworzyć umysłu Wabi Sabi poprzez stopniowe dojrzewanie do nowych poziomów świadomości. Jest to sztuka opierającą się na odpowiedniej praktyce i instrukcjach, które uczą rozpoznawać i odczuwać prawdziwe aspekty Wabi Sabi, a odrzucać te które nimi nie są. Należy uważać, gdyż granica oddzielająca prawdziwe Wabi Sabi, od tego czym ono nie jest, jest bardzo płynna. Często uznając coś za Wabi Sabi okazuje się błędem, „nowym tworem” zachodniej wersji Wabi Sabi, a nie prawdziwym Wabi Sabi.

Poznawanie dogłębnych tajników tej filozofii powinno zaczynać się od kreowania umysłu oraz rozbudzania uczuć, które to są główną istotą zrozumienia tej filozofii.

Korzyści z kreowania umysłu Wabi Sabi.

Dzięki kreowaniu umysłu Wabi Sabi możesz doznać ogromnych korzyści. Twoje życie rozkwitnie jak kwiat, a szczęście i radość staną się twoim naturalnym stanem. Zaczniesz zauważać i doceniać piękno wokół siebie i w zupełnie inny i nowy sposób doświadczać życia w którym znajdziesz spokój, harmonię i miłość.

Tworzenie umysłu Wabi Sabi to droga dojrzewania do nowych poziomów świadomości. Stanowi ono potężne narzędzie wznoszące człowieka ponad wszelkie wymiary fizycznej egzystencji. Dzięki odczuwaniu Wabi Sabi poznajemy kim jesteśmy i czym jest dla nas dana chwila zwana „Życiem”.