Gdzie zatrzymać się w Bieszczadach?

0
460
Rate this post

Gdzie zatrzymać się w Bieszczadach?

Wakacje w Bieszczadach to dobry pomysł. Ci, którzy nigdy nie byli w Bieszczadach, po raz pierwszy decydują się na taki krok i mają świadomość, że to miejsce ustronne, spokojne, mało cywilizowane, bardzo często zastanawiają się czy taki wyjazd ma sens i czy będą mieli gdzie się zatrzymać. Wbrew pozorom z tym nie będzie problemu, baza noclegowa w Bieszczadach jest, charakteryzuje się też dużą różnorodnością. Nie ma znaczenia rejon Bieszczad – w każdym można znaleźć miejsca noclegowe, oczywiście w jednym więcej, w drugim dużo mniej, ale jednak są.

W Bieszczadach znajdziemy szereg pokoi do wynajęcia. Wiele z nich to pokoje w prywatnych domach i małych pensjonatach, nie brakuje jednak też dużych ośrodków, które oferują pokoje do wynajęcia i dużo więcej – baseny, SPA czy inne atrakcje turystyczne nie są w tym przypadku żadnym zaskoczeniem. Oczywiście wynajem pokoju w takim miejscu kosztuje więcej, ale warunki wypoczynku są po prostu świetne.

Bez względu na to, czy wybieramy się latem czy zimą, w Bieszczadach możemy nocować w wielu różnych miejscach. Paradoksalnie warto wybrać niewielkie, jakiś pokój w prywatnym domu, lub gospodarstwie agroturystycznym. Taki nocleg to niska cena i ciekawe warunki pobytu. To trzeba sprawdzić.