Bylica Pospolita-odchudzający koktajl-Napój Długowieczności. Dieta Długowieczności i Dieta Okinawska.

0
628
Rate this post

Jest to koktajl sporządzony z dziko rosnącej rośliny, która nie tylko posiada bogate walory odżywcze, ale także odchudza i usprawnia układ trawienny.
Bylica Pospolita to bardzo znany chwast, zioło rosnące dosłownie wszędzie. Szczególnie można je spotkać na nieużytkach, obrzeżach np. łąk i dróg.

W Diecie Długowieczności używa się je jako dodatek do dań. Jest ono szeroko wykorzystywane w Japonii, Chinach, Korei i innych częściach Azji jako składnik spożywczy, kosmetyczny i leczniczy (w medycynie naturalnej i homeopatii).
Bylica Pospolita.

Bylica Pospolita posiada bardzo szeroki zakres pozytywnego działania na organizm m.in reguluje i oczyszcza układ trawienny, przyśpiesza metabolizm, wzmacnia cały organizm, posiada właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antynowotworowe, wspomaga cyrkulację krwi, oczyszcza i usprawnia wątrobę.
Zawiera liczne witaminy z grupy B, witaminę C, minerały jak wapno, fosfor, żelazo.

Dieta Długowieczności proponuje przepyszny koktajl z udziałem Bylicy Pospolitej i świeżego ananasa, który także usprawnia trawienie. Ten koktajl posiada silne, naturalne składniki odchudzające i przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej. Wspomaga i oczyszcza układ trawienny z zalegających resztek pokarmów, pobudza i regeneruje niektóre narządy wewnętrzne, tak jak trzustkę i wątrobę.
Dieta Długowieczności wykorzystuje najcenniejsze dary natury, dlatego jako jedyni i pierwsi w Polsce zachęcamy do spożywania Bylicy Pospolitej na surowo i jako składnik zdrowej diety. Więcej przepisów z Bylicy Pospolitej znajdziesz w naszej książce Diety Długowieczności oraz naszych filmach.

Autorski przepis Diety Długowieczności, Diety Cud Okinawa.

Przepis na 3 osoby
Składniki:
1/2 ananasa,
garść świeżej Bylicy Pospolitej,
2 szklanki wody.

Odcinamy skórkę z ananasa, kroimy go na mniejsze części. Zachowujemy środkową część ze względu na dużą zawartość odchudzającej bromeliny. Do miksera wkładamy pokrojony owoc, wcześniej uzbieraną Bylicę Pospolitą (zobacz filmy poniżej jak ją zbierać) oraz wlewamy wodę. Wszystko razem miksujemy ok 1-2 minuty.