Jak podkarpackie Tatry

Kto choć raz miał okazję być w Bieszczadach z pewnością może potwierdzić, iż jest to miejsce niezwykłe. Obszar, który możemy podzielić na Bieszczady Zachodnie i Wschodnie ciągnie się aż po Ukrainę i Słowację. Podkarpackie pasmo wzgórz oraz niezwykłe lasy najpiękniej wyglądają jesienią, kiedy to liście drzew tworzą spójną kolorową paletę barw. Jednak nie oznacza to, że miejsca tego nie warto odwiedzić wiosną, czy latem. Bieszczady są piękne o każdej porze roku.
Podkarpackie Tatry coraz bardziej rozwijają się jeśli chodzi o turystykę. Jezioro Solińskie, Polańczyk, czy przepiękna Połonina Caryńska co roku przyciągają liczną rzeszę turystów z całego kraju. Jednak również liczni goście zza granicy coraz częściej wybierają podkarpackie wzgórza jako cel wycieczek. Nic więc dziwnego, że mieszkańcy Bieszczad ciężko pracują nad promocją i reklamą swoich lokalnych terenów na skalę nie tylko krajową ale również zagraniczną.
Tak więc, górzyste tereny Bieszczad prężnie dotrzymują kroku Tatrom, a atrakcje turystyczne, jakie Podkarpacie ma do zaoferowania zwiedzającym, cieszą się wyjątkowym uznaniem. Turyści podkreślają nie tylko walory natury tego obszaru, ale również przyjazny i swojski klimat jaki tworzą jego mieszkańcy.