Blogerki na wyborach Zabawki Roku i Nagrody Rodziców.
Mamy ekspertki miały okazję poznać i testować produkty zgłoszone do prestiżowego konkursu Zabawka Roku. Wraz z dziećmi uczestniczyły również w bardzo ciekawych warsztatach kreatywnych, pokazach i grach rodzinnych.
więcej
Wiosenne spotkanie Klubu Mam Ekspertek
Już po raz kolejny Mamy ekspertki spotkały się w wyjątkowym miejscu dla dzieci i rodziców jakim jest sala zabaw „Fikołki”, ale to nie był koniec atrakcji jaki czekał na nie i przybyłe dzieci.
więcej
II Spotkanie Blogerek Parentingowych na Targach Kids’ Time Kielce 2017
Za nami już II Spotkanie w ramach Klubu Mam Ekspertek zorganizowane przez portal Zabawkowicz.pl oraz Targi Kielce. Targi Kids’ Time Kielce to największe biznesowe targi branży dziecięcej w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku odwiedziła je rekordowa liczba 466 wystawców z 17 krajów.

Karolina Szwabowicz-Mosica
Nasze bąbelkowo

Mam na imię Karolina. Jestem mamą bardzo energicznego dwulatka – oraz autorką bloga Nasze Bąbelkowo. Z wykształcenia magister Politologii – jeśli dobrze pójdzie, to również przyszły Pedagog. Uwielbiam nasze rodzinne podróże, książki i zakupy w second handach. Na blogu przeplatam naszą codzienność i osobiste refleksje na temat macierzyństwa recenzjami literatury dziecięcej, zabawek i innych przydatnych mamie i dziecku gadżetów. Obalam też mity odnośnie niepłodności oraz adopcji dziecka – i udowadniam, ze jest to równie piękna droga do rodzicielstwa, jak każda inna.

słowa kluczowe: emiliowy świat, maja falkiewicz, mama w domu blog, polisz mam i dzieciole, znaczki jak robaczki